O nas

AMBIT Construction – poznaj nas bliżej!

AMBIT Construction to lider
sektora projektowo – budowlanego działający od ponad 10 lat
na terenie województwa pomorskiego.

Działamy w oparciu o sprawdzoną koncepcję „TAILOR-MADE CONCEPT” opartej na indywidualnych rozwiązaniach tj. kompleksowa obsługa inwestycji budowlanych na etapie od projektowania po całkowitą realizację zgodną z oczekiwaniami inwestora.

 

 

Nasza doskonała organizacja pracy według sprawdzonych standardów B2B (business-to-business) oraz B2C – (business-to-consumer) połączona z fachowością naszej kadry, poprowadzi każdego Klienta przez cały proces projektowania i budowy, ograniczając jego zaangażowanie do niezbędnego minimum i z poszanowaniem jego cennego czasu.

Najwyższa jakość świadczonych usług, terminowość i zaangażowanie oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników czynią nas jedną z najbardziej konkurencyjnych i wiarygodnych firm w branży.

 

Nasz Klient ma pewność że dostosujemy nasze usługi do jakichkolwiek potrzeb a stały monitoring rynku branży budowlanej pomoże zoptymalizować koszty oraz rozwiązania.

AMBIT firma projektowo – wykonawcza może pochwalić się długoletnim doświadczeniem w pracach remontowych. Dysponujemy własnym działem projektowym, który jest w stanie przygotować dla Państwa dowolny projekt wykończenia wnętrz lub wizualizację 3D.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wypracowaliśmy unikalne „Know-How”. Jesteśmy w stanie zaoferować klientom rozwiązania dostosowane do potrzeb i możliwości finansowych.

Nasi zaufani partnerzy

 

Gotowy do rozmowy?

Dowiedz się więcej o AMBIT Construction,
zapraszamy do kontaktu.

Zadzwoń lub napisz